Alina-Fotoporcelana | Fotokryształ, Fotoceramika, Zdjęcie na krysztale


AKTUALNOŚCI

NOWY PRODUKT - ZDJĘCIA NA PORCELANIE SUPERCIENKIEJ 

 

Wprowadzamy do oferty zdjęcia na porcelanie supercienkiej o grubości 1mm. Ostatnio są one coraz chętniej montowane przez klientów, gdyż znakomicie pasują do ostrych, prostopadłościennych kształtów nagrobków o nowoczesnym wzornictwie. Są również idealne do poziomych płyt umieszczonych równo z murawą (ułatwiają koszenie). Niewielka grubość (1mm) pozwala na łatwe "wpuszczenie" płytki w nagrobek i uzyskanie efektownej gładkiej powierzchni tablicy (tzw. licowanie). Płytki porcelanowe supercienkie charakteryzują sie wyjątkową twardością i odpornością na pęknięcia i stłuczenia. Udzielamy na obraz wypalony na tych płytkach 100-letniej gwarancji. Ceny zdjęć na porcelanie superciennkiej - Cennik

 

Płytka superpłaska Alina  Płytka supercienka Alina pomiar Płytka supercienka Alina licowanie

 

 

 


 

DLA PAŃSTWA WYGODY WPROWADZAMY MOŻLIWOŚĆ ZAMAWIANIA FOTOKRYSZTAŁÓW I FOTOPORCELANY ZA POŚREDNICTWEM KOMUNIKATORA - WhatsApp

 

W dzisiejszych czasach smartfon stał się narzędziem które całkowicie zmienia możliwości komunikacji i przesyłania danych w relacjach klienta z usługodawcą. Odpowiednie aplikacje zastępują konieczność posiadania komputera czy skanera (niedawno niezbędnych do dobrego zeskanowania zdjęcia), niepotrzebna w komunikacji staje się również poczta e-mail. Kwestie kontaktu załatwia np. komunikator internetowy a skanowanie dobry program do fotografowania. Polecamy Państwu następujące rozwiązanie: komunikator WhatsApp i program Google Skaner Zdjęć.

Za pomocą Google Skanera Zdjęć należy wykonać fotografię zamawianego zdjęcia (program w inteligentny sposób połączy zdjęcia z kilku ujęć, dzięki czemu obraz będzie czysty, bez zniekształceń i odbić). Fotografia trafia do galerii smartfona. W programie WhatsApp dodajemy nowy kontakt - np. FH Alina i przypisujemy mu nr 510745838, tworzymy wiadomość w której opisujemy - kto i co zamawia,  dołączamy zdjęcie z galerii i wysyłamy.

Zapraszamy do przetestowania tego rozwiązania - poniżej kody QR do pobrania programów na smartfon z androidem. 

                                                                 

                                                             kod do Whatsapp                                                      kod do Google Skaner Zdjęć

 

  


 

  

FOTOKRYSZTAŁ I FOTOPORCELANA DODATKOWO ZDOBIONA SZCZERYM ZŁOTEM

 

Jako jedyna firma w Polsce opracowaliśmy autorską technologię przyozdabiania fotokryształów i zdjęć na porcelanie prawdziwym 24-karatowym złotem. Oferujemy zarówno standardowe wersje ornamentów, jak również zdobienia wykonane na indywidualne zamówienie. Istnieje pełna dowolność zarówno jeśli chodzi o ornament, jak również zamieszczenie dowolnej inskrypcji (sentencji) na płytce. Tylko w naszej firmie można zamówić zdjęcie wykonane wyłącznie i całkowicie szczerym złotem  bez dodatków farb ceramicznych.

Osoby pragnące przenieść na porcelanę swój rodowy herb z pewnością zainteresuje możliwość wykonania go zgodnie z zasadami heraldyki, w myśl której nie używa się koloru żółtego lecz właśnie złota. Oferta dostępna w naszym sklepie internetowym.  

                            

Fotokryształ z ornamentem nr1 Fotokryształ z ornamentem nr2 Fotokryształ kolorowy ze złotym ornamentem n3        Herb na porcelanie wykonany zgodnie z zasadami heraldyki

 

  

 


 

 

SAMOPRZYLEPNA TAŚMA MONTAŻOWA do FOTOPORCELANY

 

Dzięki taśmie montażowej fotoporcelana jest natychmiast gotowa do przyklejenia. Nie potrzeba żadnych dodatkowych klejów. Wystarczy zerwać folię zabezpieczającą i przycisnąć zdjęcie do tablicy nagrobkowej. Nie wymaga zabezpieczania przed przesunięciem. Idealna dla indywidualnych klientów, ktorzy chcą samodzielnie zamontować zdjęcie. Produkt absolutnie wytrzymały na warunki atmosferyczne. Proponujemy zapoznanie się z filmem instruktażowym.

 

Cena - 15 zł brutto za format 9x12 cm

 

      

 

 

 


 

TERMINY REALIZACJI ZDJĘĆ:

na porcelanie  -  ok. 4 dni roboczych

na krysztale  -  ok. 7 dni roboczych

 

EXPRES - wysyłka na drugi dzień  (warunek - zamównie otrzymaliśmy do godz. 13) (sprawdź ceny)

 

 

Koszt wysyłki paczki w terminie normalnym - 19,00 zł brutto

Koszt wysyłki paczki kurierem - 50 zł brutto

 

 


 

Do mocowania fotoporcelanek polecamy silikonowy klej (opakowanie 8ml wystarcza do przyklejenia 2-3 fotoporcelanek - cena 3,25 zł netto) lub samoprzylepną taśmę montażową (szczegóły powyżej). 

 


 

Powiadamianie SMS:

Uruchomiliśmy bezpłatne powiadamianie SMS-em o wysyłce paczki wraz z numerem przewozowym. Wpisując ów numer na stronie www.sledzenie.poczta-polska.pl możecie Państwo sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Warunkiem skorzystania z usługi jest podanie nam aktualnego numeru telefonu komórkowego. 

 

 

Informacja o skanowaniu zdjęć:

O ile to możliwe prosimy o skanowanie zdjęć (np. legitymacyjnych) w rozdzielczości 600 dpi. Proszę przy tym wyłączyć wszelkie programowe funkcje polepszające obraz np. wyostrzanie czy odszumianie. Skanujemy zawsze w kolorze i zapisujemy najlepiej jako plik jpg bez kompresji. W razie problemów służymy telefoniczną pomocą.

Informujemy, że zdjęcia na porcelanie i krysztale, wykonywane na podstawie zdjęć amatorskich, reprodukcji oraz oryginałów przerabianych przez klienta wykonujemy wyłącznie na odpowiedzialność zamawiającego.

 

 


  

 

powrot - strona głowna Alina Fotoporcelana